ul. Wspólna 1/3
00-529 Warszawa 53

Skład organów Komitetu Badań Naukowych V kadencji


Komitet Badań Naukowych (KBN)



UP

Zespoły Komitetu

Sekcje specjalistyczne zespołów Komitetu
UP

Zespół Nauk Humanistycznych (H-01)

  1. Jasiński Tomasz - Przewodniczący Zespołu
  2. Marek Tadeusz
  3. Nowicki Marek
  4. Nycz Ryszard
  5. Węcławski Tomasz
Sekretarz Zespołu:
UP

Zespół Nauk Społecznych, Ekonomicznych i Prawnych (H-02)

  1. Kędzior Zofia Julia - Przewodnicząca Zespołu
  2. Bratnicki Mariusz
  3. Hauser Roman Marek
  4. Jajuga Krzysztof
  5. Sułek Antoni
Sekretarz Zespołu: UP

Zespół Nauk Matematycznych, Fizycznych i Astronomii (P-03)

  1. Karoński Michał - Przewodniczący Zespołu
  2. Białynicki-Birula Andrzej Szczepan
  3. Nawrocik Wojciech Ignacy
  4. Spałek Józef
  5. Ziółkowski Janusz
Sekretarz Zespołu: UP

Zespół Nauk Biologicznych, Nauk o Ziemi i Ochrony Środowiska (P-04)

  1. Weiner January - Przewodniczący Zespołu
  2. Jerzmanowski Andrzej
  3. Kostrzewski Andrzej Leon
  4. Lewandowski Marek
  5. Żukowski Waldemar
Sekretarz Zespołu: UP

Zespół Nauk Medycznych (P-05)

  1. Zabel Maciej - Przewodniczący Zespołu
  2. Członkowski Andrzej Cezary
  3. Dworak Lechosław Bogdan
  4. Marlicz Krzysztof Jan
  5. Szamatowicz Marian Czesław
Sekretarz Zespołu: UP

Zespół Nauk Rolniczych i Leśnych (P-06)

  1. Malepszy Stefan - Przewodniczący Zespołu
  2. Drozd Jerzy
  3. Fornal Łucja
  4. Libik Andrzej Włodzimierz
  5. Świtoński Marek Zbigniew
Sekretarz Zespołu: UP

Zespół Mechaniki, Budownictwa i Architektury (T-07)

  1. Brunarski Lesław Antoni - Przewodniczący Zespołu
  2. Cempel Czesław
  3. Marchelek Krzysztof
  4. Świtoński Eugeniusz
  5. Wrona Stefan Krzysztof

Sekretarz Zespołu: UP

Zespół Inżynierii Materiałowej i Technologii Materiałowych (T-08)

  1. Kurzydłowski Krzysztof Jan - Przewodniczący Zespołu
  2. Haberko Krzysztof Jakub
  3. Hetmańczyk Marek
  4. Słupek Stanisław
  5. Ślusarski Ludomir
Sekretarz Zespołu: UP

Zespół Chemii, Technologii Chemicznej oraz Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska (T-09)

  1. Górecki Henryk Jan - Przewodniczący Zespołu
  2. Burghardt Andrzej Antoni
  3. Florjańczyk Zbigniew Jan
  4. Galus Zbigniew Jerzy
  5. Koroniak Henryk Adam
Sekretarz Zespołu: UP

Zespół Elekrotechniki, Energetyki i Metrologii (T-10)

  1. Pawlik Maciej - Przewodniczący Zespołu
  2. Mikielewicz Dariusz
  3. Nowacki Zbigniew
  4. Ratajczyk Eugeniusz
  5. Taler Jan Marian
Sekretarz Zespołu: UP

Zespół Elektroniki, Automatyki i Robotyki, Informatyki i Telekomunikacji (T-11)

  1. Węglarz Jan - Przewodniczący Zespołu
  2. Janke Włodzimierz
  3. Świerniak Andrzej
  4. Woźniak Józef Włodzimierz
  5. Torbicz Władysław
Sekretarz Zespołu: UP

Zespół Górnictwa, Geodezji i Transportu (T-12)

  1. Szczepański Andrzej - Przewodniczący Zespołu
  2. Białousz Stanisław
  3. Merkisz Jerzy
  4. Piechota Stanisław
  5. Smalko Zbigniew Tadeusz
Sekretarz Zespolu: UP


Zespoły opiniodawczo - doradcze


Opiniodawczo-doradczy Zespół do Spraw Etyki w Nauce

Przewodniczący:
1. Maciej Grabski
Członkowie:
2. Tomasz Dybowski
3. Kornel Gibiński
4. Andrzej Górski
5. Witold Karczewski
6. Henryk Samsonowicz
7. Jerzy Szacki
8. Stanisław Wielgus


Opiniodawczo-doradczy Zespół do Spraw Projektów Badawczych Zamawianych

Przewodniczący:
1. Marcin Kamiński
Członkowie:
2. Andrzej Birula-Bałyński
3. Robert Gałązka
4. Jan Machowski
5. Wojciech Majewski
6. Stefan Malepszy
7. Andrzej Szczepański
8. Tomasz Żylicz



UP




Ostatnia modyfikacja: 30 czerwca 2004 roku

BACK