ul. Wspólna 1/3
00-529 Warszawa 53


Online Educa - w Berlinie w dniach 3-5 grudnia 2003 r.


Online Educa to międzynarodowa konferencja, która stanowi okazję do spotkania z ok. 1200 przedstawicielami z 60 krajów, którzy zajmują się szeroko rozumianą edukacją, wykorzystującą nowe technologie elektroniczne.
Uczestnicy konferencji wywodzą się głównie z firm szkoleniowych, departamentów szkoleniowych i instytucji edukacyjnych z sektora państwowego. W ubiegłym roku byli także przedstawiciele z kilku polskich instytucji i uczelni.

Uroczyste otwarcie nastąpi w obecności Edelgarda Bulmahna – Ministra Niemiec d/s Edukacji i Badań.

PROGRAM

Konferencja Online Educa, mająca już ugruntowaną pozycję w świecie
e-learningu, odbywa się w języku angielskim, a jej program składa się z trzech części:
 1. Środa - 3 grudnia - uczestnicy mogą wziąć udział w warsztatach poprzedzających zasadniczą konferencją. Udział w nich jest dobrowolny. Liczba miejsc jest ograniczona.
  Koszt udziału w spotkaniach 3 grudnia jest bardzo różnorodna i waha się od 0 do 230 Euro /zależy to od udziału sponsorów, długości zajęć i od tego, czy jest w nie wliczony obiad i kawa.
 2. Czwartek 4 grudnia i piątek 5 grudnia - to dwa dni zasadniczej konferencji.
  Zawierają one plenarną sesję inauguracyjną dla wszystkich uczestników (trwającą ok. 1, 5 godz.) Następnie proponowanych jest około 10 równoległych sesji: seminariów, prezentacji, paneli dyskusyjnych , pokazów, propozycji handlowych, etc.

  Cały program spotkań w ramach Online Educa jest podzielony na
  następujące tematy wiodące:
 3. Część wystawowa.
  Podczas konferencji kładziony jest szczególny nacisk na wszelkie formy interakcji między przybyłymi gośćmi. Dlatego seminariom towarzyszy ekspozycja, którą można zwiedzać podczas przerwy obiadowej oraz przerwy na kawę.
KOSZTY UCZESTNICTWA

Dla polskich uczestników udało się wynegocjować szczególnie korzystne warunki finansowe: 360 Euro /wraz z VAT/ za 2 dni oraz dla studentów 200 Euro, jeśli prześlą poświadczoną kopię swojej legitymacji studenckiej.
Normalny koszt uczestnictwa w konferencji ustalony przez organizatorów dla jednej osoby wynosi bowiem 750 Euro /wraz z podatkiem VAT/, a dla każdej kolejnej osoby z tej samej firmy 550 Euro. Studenci płacą tylko 200 Euro, jeśli mogą przesłać poświadczoną kopię swojej legitymacji studenckiej.

Cena ta zawiera: obiad , jako zestaw obiadowy złożony z trzech dań i podany w formie bufetu, i kawę podczas przerw (podawane podczas dwóch dni konferencji); drukowany katalog oraz płytę CD-ROM.

Wszystkim zainteresowanym udziałem w konferencji oraz w części wystawowej przesyłamy bardziej szczegółową broszurę informacyjną w formacie Pdf.
Formularz zgłoszeniowy dla uczestników z Polski znajduje się na stronie internetowej www.learninglab.pl (- wejście poniżej ikony Online Educa)

Polecamy także wejście na strony internetowe imprezy: www.online-educa.com

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania lub umówimy się na spotkanie.

Kontakt w Polsce:
Dorota Myko
Wydawnictwo i Nowe Technologie - WINT
Warszawa
022 / 663 32 85
0602 348 562
wint@poczta.onet.pl
www.learninglab.pl/partnerzy/wint
www.learninglab.pl

Biuro w Berlinie:
ICWE GmbH
Leibnizstrasse 32
10625 Berlin
Germany
Tel: +49-30-327 6140
Fax: +49-30-324 9833
E-mail: rebecca.stromeyer@icwe.net
www.icwe.net


Ostatnia modyfikacja: 29 października 2003 roku


BACK