ul. Wspólna 1/3 
00-529 Warszawa 53

Sprostowania i odpowiedzi

Zgodnie z obecnie ustaloną interpretacją Prawa Prasowego (ustawa z 26 stycznia 1984 roku z późniejszymi zmianami) redakcje mają obowiązek zamieszczania nadesłanych sprostowań. Nie muszą jednak publikować ani odpowiedzi ani polemik. W związku z tym będziemy je zamieszczać na naszych stronach internetowych. Zapraszamy do lektury.
.
- Odpowiedź na artykuł "KBN dał pieniądze handlarzowi bronią" autorstwa Bertolda Kittla opublikowanego w dzienniku Rzeczpospolita w dniu 25 stycznia 2003 r.
- Odpowiedź Ministra Nauki - Przewodniczącego KBN prof. Michała Kleibera na list profesorów w "Gazecie Wyborczej"
- Odpowiedź na artykuł "Nauka wyrzucania pieniędzy" autorstwa Tomasza Molgi opublikowanego w dzienniku "Super Express" w dniu 31 października 2002 r.
- Sprostowanie do notatki "Naukowcy nie chcą centralizacji" opublikowanej w dzienniku "Rzeczpospolita" w dniu 18 października 2002 r.
- Odpowiedź na artykuł "Naukowe Marnotrawstwo" autorstwa Doroty Kołakowskiej opublikowanego w dzienniku "Życie" w dniu 18 października 2002 r.
- Odpowiedź na artykuł "Zakupy poza kontrolą" autorstwa Jarosława Knapa opublikowanego w tygodniku "Newsweek"  w dniu 6 października 2002 r.

Ostatnia modyfikacja: 30 stycznia 2003 rokuBACK